Přidejte si nás na Facebook

 


animace

animace

animace

animace

animace

 

animace

 

Puncovní značky:

animace

 

 


Obchodní podmínky » Výměna vrácení zboží

Zákazník má dle občanského zákoníku právo ve 14 ti denní lhůtě na výměnu nebo vrácení zboží.( Nevztauhuje se na nákup zboží na IČ,DIČ.) Balíček je třeba zaslat doporučeně ! na naši adresu

 

 

Monika Vopatová - eshop
Jílovská 16
25244 Psáry
 
Důrazně doporučujeme zaslat nám číslo zásilky odesílaného zboží, často ani nevíme že na poště něco leží. Zásilka by se mohla vrátit zpět nevyzvednutá.

 

Zboží musí být čisté  , nepoužívané -pouze vyzkoušené . S cedulkami  a obalem . K balíčku připojit podepsanou kopii faktury nebo její originál.  Průvodní list jaké máte požadavky - vyměnit za jaké zboží - číslo produktu, velikost a barvu , pokud si přejete zaslat peníze - číslo účtu na které mají být zaslány.

Zákonná lhůta na vyřízení je 14 dní . Pokud nebude vracené zboží ve stavu v jakém bylo odesláno, nemusí být přijato nebo může být snížena jeho cena . Pokud je k objednávce přidán dárek nad předem určenou cenu objednávky , v případě vracení zboží pod určenou částku pro dárek, je třeba odeslat zpět i nepoškozený dárek . V opačném případě by byla z odesílané částky odečtena i jeho cena .

 

 

Výměna  / vracení zboží  vzorový formulář :

 

kupující :

 

datum zakoupení zboží :

doklad číslo :

číslo produktu a název :

 

informace o vracení / výměně zboží  :  např. požadovaná velikost, barva

 

Preferovaný způsob dopravy a doplatku:

 

číslo účtu pro zaslání přeplatku nebo platby za vracené zboží  :

 

datum odeslání :